Zihin Gücü ile Zayıflama
15 Haziran 2010
zayiflama
Paylaş

Zihin Gücü ile ZayıflamaBilindiği gibi insanların zayıflamaları için birçok farklı yol bulunmaktadır. Bu yolların geneli ya diyetler, ya zayıflama hapları yada bitkisel ürünler ile zayıflama yollarıdır. Ancak bir yol var ki birçoğumuzun bu yol hakkında bir bilgisi mevcut değildir.Bu yöntemin adı zihin gücü ile zayıflama yöntemidir. Dilerseniz daha detaylı olarak inceleyelim…

ZİHİN GÜCÜ İLE ZAYIFLAMA YÖNTEMİ
Zihin gücü ile zayıflama yolları, tahmin edildiği gibi moral – motivasyon ile zayıflama yolları değildir. Diğer bir deyişle, insanların bir işe motive olarak daha iyi yapmalarından tam anlamı ile bağımsız bir yöntemdir. Zihin gücü ile zayıflamak, beynin işleyişini bilmek, beyin ile hareket arasında orantıyı belirli ölçüde sağlamak demektir.

Vücudunuzun işleyişini bilerek ona göre belirli yöntemler uygulamanız durumudur. Zihin gücü ile zayıflama yöntemi genel olarak budur. Mesela insanlar bir arabanın tek tuşla kolay bir şekilde çalıştığını bilirler ve hep aynı sonucu elde ederler; fakat bunu zihin güçlerini kullanarak yapamayacaklarını bilirler. Yalnız insanlar zihin güçlerini kullanarak kendilerini yönetebilirler. Örnek: Başınız ağrıyor ve siz zihninizi kullanarak ağrımaması gerektiğini söylüyorsunuz. Bu sırada aklınızda olan tek düşünceniz bu baş ağrısının olmaması gerektiğidir. Yani tek tuş kullanarak ve bunu sık sık yaparak aynı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Baş ağrınızı, zihin gücünüzü kullanarak bu şekilde azaltabilir hatta geçirebilirsiniz.

Bu nedenle zihin gücü ile zayıflama yöntemi de etkili bir yöntemdir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü

*