Zayıflamak için Yağ Yakmanız Lazım
12 Temmuz 2010
zayiflama
Paylaş

Gerçekten zayıflamak  ve zayıf kalmak istiyorsak bunun yolu yağ yakmaktan geçer. Bir çok güncel dergi, gazete,görsel yayınlarda zayıflamak için diyetler, zayıflama ilkeleri görüyoruz.

Zayıflamak için Yağ YakmaBiz zayıflama.net ailesi olarak bu yazımızda da zayıflama sürecinde gene doğru beslenme ve doğru egzersiz diyoruz. Biliyoruz ki; önemli olan zayıflamak değil önemli olan kendini içinde bulunduğun vücutta nasıl hissettiğin. Kilo olarak baz alınan standart boy-kilo ayrımı değil aynada kendinizi nasıl hissettiğiniz.

Amacımız doğru bilgilerle sizleri bilgilendirmek ama bir o kadar da zayıflamak isteyen kişilere yol göstermek. Evet zayıflama tabletleri , zayıflamak için alınan destek ürünlerde olmalı. Zayıflamanın yolu tekrar belirtmek istiyoruz ki; doğru beslenme ve hayatımıza sokacağımız egzersizlerden geçiyor. Gerçek anlamda beslenme ilkelerini bilirsek zayıflamak bizim için sorun olmaktan çıkar.

Zayıflamada suyun etkisi yadsınamaz. Günde içilen 2 litre su ile metabolizma hızlanır ve zayıflamaya yardımcı olur. Sabah aç karnına içilen su toksin atımını gerçekleştirdiği gibi , böbrek, karaciğer ve bağırsaklarda toksin birikimini önler ve yazı başlığımızda belirttiğimiz gibi yağ yakımına destekler.

Zayıflamada altı öğün yiyin. Öğün sayısı arttıkça matabolik hız artar. Bu tabii altı öğünün tümünü dolu tabaklarla yemek yemek değil. Amaç az ama sık yiyerek zayıflama yolunda yağ yakımını hızlandırmak. Ara öğünlerimiz ana öğünlerimize açılan köprü gibidir. Vucuda verilen az ama sık yemek matabolizmanın hızlanmasına, zayıflama sürecinde yememekten kaynaklanan kan şekerinin düşmemesine kısacası kan şekeri dengesinin kurulmasına yardımcı olur.

Zayıflamada aminoasit kullanımı. Proteinler kas yapımında ve dokularımızın tamirinde önemlidir. Zayıflama uğruna yapılan diyetlerde karbonhidrat ve yağ açısından kısıtlı bir menü hazırladığımızdan Vücut proteini enerji olarak kullanır. Bu yüzden de kaslarda ve dokularda kayıplar olmaktadır. dolayısı ile protein ağırlıklı beslenme kasların artmasına ve güçlenmesine ve yağ yakımının hızlanmasına ve zayıflama açısından da muhteşem bir yol oynamaktadır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Yorumlar
  • Merhaba saygıdeğer istanbul slrenaiki. Zayıflama ile alakalı yf6ntemlerden biriside eğitimini almış uzman kişiler tarafından uygulanan lenf drenaj masajıdır.Daha detaylı bilgilere ulaşalbilmeniz ie7in lfctfen aka . bakınız. Biz gere7ek masaj sloganı ile istanbulu gere7ek masajla tanıştırdık.Bizlere destek olup her gee7en gfcn mucizevi olan masajın gfccfcnfc f6ğrenebilirsiniz, Tek arzum ; masajın adını kirleten acizane insanların bu meslekten uzak durmalarıdır.Masaj UZMANISadık BOZAN

    Cevapla

*