Zayıflamada Cryo Sauna
31 Mayıs 2011
zayiflama
Paylaş

Zayıflatmanın yanısıra kan dolaşımını ve vücut direncini de artıran , Dünyada birçok ünlü tarafından tercih edilen zayıflama yöntemlerine bir yenisi daha eklendi. Soğuk sauna yani Cryo Sauna (Cabın) Türkiye’ye geldi.

Soğuk sauna zayıflatmanın yanısıra ani ısı düşüşü ile birlikte vücutta yarattığı şok dalgası sayesinde kan dolaşımı hızlanıyor ve vücut direncini artırıyor.20 seanslık paket şeklinde uygulanan tedavi seansları sadece 3 dakika sürmekte. 3 dakikalık seans süresinde 178 dereceye kadar vücudu soğutuyor ve ortalama 700 kalori yaktırıyor. Öte yandan zayıflamanın yanısıra ısı düşüşü ile vücutta yarattığı şok dalgası ile önemli oranda kan dolaşımının hızlanmasını sağlıyor. Ve bu süreçte kişi üşümüyor ve ısı artışı hissi uyanıyor . Dr. Mehmet Öz tarafından da önerilen bu yöntemde zayıflama bir yana selülitlerin yok edilmesinde de etkili.

Cryo SaunaDr. Öz “Soğuk lipoliz popüler bir incelme sistemi olmuştur fakat Cryocabin dışındaki bütün cihazlar sadece bölgesel tedavi seçenekleri sunmakta ve çok uzun seans süreleri gerektirmektedir. Cryo Cabin Selülit tedavisinde de etkili olmaktadır. Selülitli bölgede oluşturulan extreme soğuk kılcal dolaşımını hızlandırır aynı zamanda selülitlerin oluşumuna neden olan artık maddelerin ve yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını sağlar. Ayrıca vücutta ki direnci arttırır” demiştir.

CRYO CABİN NEDİR?

Cryo cabin yeni çıkan vücut şekillendirme ve yağ parçalama cihazlarının en geliştirilmiş halidir. Bu sistemde sadece bölgesel değil tüm vücut dâhilinde uygulama yapılmakta ve sadece kilo vermeye, incelmeye ve selülit tedavisine yönelik değil aynı zamanda imune sistem güçlendirme ve ağrı tedavisinde de kullanılabilmektedir. Düzenli uygulamalar sonucunda yapılan araştırmalara göre seans başına 700 kcal harcandığı tespit edilmiştir. 20 seanslık paket şeklinde uygulanan tedavi seansları sadece 3 dakika sürmektedir. Ve bölgesel zayıflama da çok etkilidir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü

*