Yağları Dondurarak Zayıflama
28 Eylül 2010
zayiflama
Paylaş

Denemediğiniz zayıflama yöntemi, zayıflama tableti , zayıflama metodu kalmadı mı? İşte son dönem zayıflama trendi, yağları dondurarak zayıflama.

yag-dondurmaCihaz, yağ hücrelerini sıfırın altında bir soğukluğa maruz bırakarak öldürürken, ölü hücrelerin de dokulara zarar vermeden vücuttan atılmalarını sağlıyor. “Cool Sculpting” (Soğuk Heykelcilik) adlı makine Amerikan Gıda ve İlaç Kurulu tarafından onaylandı. 1 ila 3 saat süren tedavinin ücreti 2.000 TL.
Tedavinin ardından üç hafta sonra değişime uğrayan yağ hücreleri ikinci aydan sonra vücut tarafından atılıyor. Gözle görülür sonuçlar ise 2-4 ay arasında ortaya çıkıyor. Yağ birikimleri, tedavinin sonucunda yüzde 20 ile yüzde 40 arasında azalıyor.
California’da geliştirilen ve İngiltere’nin başkenti Londra’da da oldukça popüler olan “Cool Sculpting” teknolojisiyle yağlardan kurtulmanın bedeli ise 1200 dolar. Sadece bir seanslık bir işlem olan “Cool Sculpting” kısa sürede acısız ve zahmetsiz bir şekilde zayıflamak ve yağlarından kurtulmak isteyen kişiler tarafından büyük ilgi görüyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Yorumlar
  • merhaba bu fcrfcn dfcn elime gee7ti.acak endişelerim var.bana yardımcı olursanız e7ok teşekkfcr edirem.f6ncelikle vfccudun yağ biriken bf6lgelerinde ne kadar etkili bu fcrfcn?bir de sıcaklık verebilir ne biliyim biraz fazla durursa cildiniz yanabilir gibi şeyler yazıyor kullanan arkadaşlarıma soruyorum ciltte yanma oluyormu.birde en fazla 15 dak kullanın diyorlar.bu 15 dakika her bir bf6lge ie7inmi yanı aynı saat ie7inde 15 dak gf6bek 15 dak basen 15 dak bacak şeklinde mi bunu merak ediyorum .e7ok soru sordum biliyorum ancak birşey daha sormam gerekiyor bu işlemlerin sırası kitapcıkta ki gibi mi ekstra birşey yapmak gerekir mi bilgilendiriseniz e7ok teşekkfcr edirem.iyi e7alışmalar

    Cevapla

*