Sibel Can Photoshop Diyeti
7 Mayıs 2011
zayiflama
Paylaş

Sibel Can’ın son albümü ‘seyyah’ için çektirdiği fotoğraflar olay oldu. Zayıflamak için elinden geleni yapan Can’ın fotoğraflardaki zayıflığı inanılmaz.

zayiflama-photoshopsibelÜnlü şarkıcı bugüne kadar her albüm öncesi zayıflamak için yaptığı “Lahana diyeti”, “Puan diyeti”, “Kabak çorbası diyeti”, “Somon diyeti” ,”Kimo diyeti”, ‘Elma sirkesi diyeti’, ‘Mometentum diyeti’ yerine bu kez “photoshop diyeti yaptığı iddia edilirken, neden zayıflayamadığı da anlaşıldı.
Akşam yemeğini hafif öğünlerle geçirmesi gereken Sibel Can’ın gecenin bir vakti İskender krizine girdiği anlaşıldı. Beykoz konaklarındaki evinin yakınlarında bulunan ünlü bir kebapçıdan eti bol, soslu ve tereyağlı İskender sipariş ettiği ortaya çıktı. Bir porsiyon iskender kebap, pidesi üzerine ilave edilen sos ve tereyağıyla 1000 kaloriyi bulabiliyor. Bu da Sibel Can”ın, İskender krizine girdiğinde aldığı kaloriyi yakması için 1,5 saat koşması gerektiği anlamına geliyor.
Sıkı bir zayıflama programı yerine photoshop yöntemiyle 10 kilo birden inceldiği yönündeki dedikodulara Sibel Can’ın albüm fotoğraflarını çeken ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül açıklık getirdi.Zeynel Abidin ; fotoshop kullanılsa bile karşıdaki kişinin ışığı ,enerjisi olmadan bir şey olamayacağını, Sibel can ‘ın kilolu olmadığını , evet zayıflama yöntemi olarak fotoshop ın nimetlerinden yaralandıklarını ifade etmiştir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü

*