Detoks Merkezleri Neden Sevilir?
31 Ağustos 2010
zayiflama
Paylaş

Artık hepimiz detoks kelimesini öğrendik. Bunun için zayiflama.net sitesine bakmanız yeterli. Biz burada detoks merkezlerini neden severiz  başlıklı yazımıza istinaden ipuçları verirken aslında buralarda ne yapılıyor birazda merakınızı gidermek istedik.

meyve sebzeVücudunuz sinyal vermeye başladığında yani toksine maruz kaldığında bir mola vermeniz gerekir.Yoksa baş ağrıları ve halsizlik kaderiniz olur. Bu sorunları yok etmenin yolu kısa bir [b]detoks[/b] tatiline çıkmak.

Detoks merkezlerinde uyanır uyanmaz genelde limonlu ılık suyla karaciğeri arındırma süreci başlıyor. Sırası ile yoga yapılıyor. Sİzden bir yoga ustası olmanız beklenmiyor. Ancak doğru nefes alma teknikleri öğretilerek oksijen alımınızı arttırmak hedefleniyor. Bu konu zayıflama isteği içersinde olanlar için önemli. Hemen akabinde taze meyve suları, sebzeler, buharda pişmiş besinlerle beslenme yapılıyor. Aç kalmıyor aksine hiç olmadığınız kadar enerjik oluyorsunuz. Ve tabii ki olmazsa olmaz detoks masajı.

Kendi kendimize evde detoks yapabiliriz. Ancak bunu düzgün ve daimi yapabilmek önemli. Eğer bütçenizi ayarlayabilirseniz detoks merkezleri hem kendinizi keşfetmeniz hem dinlenmeniz için muhteşem yerler. Birde detoks tarzı beslenmeyi alıkanlık haline getirebilirseniz, zayıflama yolunda önemli bir adım attığınız gibi bir daha zayıflama kelimesi lügatınızda yer almayacak. Bizden söylemesi…

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Yorumlar
  • Tartılmak Kilo problemi olan baaalnyr ie7in oldukca zordur.Kendini istediği kilodan fazla gf6rfcnce adeta dfcnyası başına yıkılır.Yukardaki bilgiler sayesinde kilolular ie7in artık tartı bir kabus olmaktan e7ıkacak gibi

    Cevapla

*