Bikinide Güzel Görünmek için Zayıflama Yöntemleri
25 Temmuz 2010
zayiflama
Paylaş

zayiflama-bikiniBiz bayanlar için yazın gelmesi demek, kilolarımızdan derhal kurtulmamız ve zayıflamak için diyete girmemizin resmi mevsimidir.Zayıflama Yöntemleri, spor salonlarında geçirilen sıkı saatler, yağ aldırmalar, nerede zayıflama ile ilgili yazı,dergi varsa denemeler… Hepsinin tek bir amacı var denizde bikini ile salınabilmek.

Amerikalı Yazar Nancy Butcher, zayıflama yolunda bayanların rejime girmeden, sattlerce koşmadan, estetik olmadan midelerini ve vucutlarını nasıl kontrol edebilecekleri hakkında bilgi veriyor.

Bir Bikini İstiyorum” adlı kitabında açlığı kontrol altına alacak zayıflama tiyoları veriyor. Güzellik takıntılı bir kültürde yaşadığımız şu zamanlarda estetik ve zayıflama merkezleri, diyetisyen kapıları, spor salonları en çok [b]zayıflama[/b] amaçlı çalınan kapılardan oluyor. İşte zayıflama yöntemleri ile Nancy Butcher’ın kitabından bir kaç tiyo…

Bir Bardak Buzlu Su İçin
Bu sadece midenizin geçici olarak dolu olmasını sağlamayacak. özellikle zayıflama sürecinde olan kişiler için; içilen buzlu su, metabolizmanın gerçek vücut ısısına dönmesi için kalori harcaması demektir.

On Dakika Bekleyin
Canınız bir şey istediğinde direk mutfağa girmek yerine 10 dakika başka şeyler uğraşıp bu isteğin minimize olmasını sağlayın. Dergi okuyun, bir yerlere telefon edin, zayıflama isteğinizi tekrar edin.

Yemek Günlüğü Tutun
Hayatımızda bir çok şeyi farkında olmadan yaparız. Zayıflama konusunda da farkındalık kelimesi önemli bir unsur olarak çıkmakta. Yediğimiz her şeyi günlük olarak not edersek kendimizle ilgili zayıflama raporu çıkarmış ve kontrollü zayıflama programımıza devam ediyor oluruz.

Dişlerinizi Fırçalayın
Fransızlar gibi dişlerinizi yemekten hemen sonra fırçalayın. Ağzınızdaki temiz ve nane ferah hissi tad alma duygunuzu tatmin edecektir. Bu süreçte kendi kendinize dişlerinizi fırçaladığınızı ve zayıflama kontrolü için artık yemek yememenizi kendinize telkinde bulunusanız bir zaman sonra bu davranış alışkanlık haline gelir.Dişlerinizi fırçalamak tam bir zayıflama yöntemi olabilir. Haksız mıyız?

Bikiniye sığmak için zayıflama yöntemleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü

*