Bikini Vücudu İçin Zayıflamanın Tam Zamanı
26 Mayıs 2011
zayiflama
Paylaş

Bütün bir yazı pareoların arkasında gizlenerek geçirmek yerine, sağlıklı beslenerek zayıflamanın zamanı çoktan geldi de geçiyor bile.Unutmayın, mayıs ayını diyet ve spora ayıranları yaz ayları boyunca keyifli ve vücudundan memnun keyifli günler bekliyor.

Yeni yıla girdiğimizden beri yaz planları yapılmaya başlanır ve hemen fazla kiloların verilmesi için diyet planları hazırlanır. Ancak mart olur hatta mayıs ve hep verilmesi gereken kilolar sabırla verilmeyi bekler. Zaman azaldıkça da zayıflama bir işkenceye dönüşür. Panik yok. Çünkü havaların ısınmasıyla birlikte doğa da bizim kilo vermemiz için elinden geleni yapmaya başladı. Pazar tezgâhları onlarca çeşit taze meyve-sebze ile dolu, sıcak hava bizi oturduğumuz yerden kaldırıp sokaklara çıkarıyor; daha fazla hareket ediyor daha fazla sıvı tüketiyoruz.Buna biraz irade ve bilinç katarsak zayıflamamamız için hiç bir neden yok.

ZayıflamakZayıflama.net ekibi olarak diyet, zayıflama,spor, kilo vermek ve bir çok konuda yazılar yazdık ,yayınladık. Ama her seferinde sağlıklı zayıflamanın ve egzersizin önemini defalarca belirttik. Zayıflamada önemli olan zayıflamanın dışında korumak olduğunu belirttik. Aşağıda yaz mevsimi açılmadan sahillerde manken edasıyla zayıf ve kendimizden emin boy gösterebilmek için küçük ipuçları veriyoruz:

Yemeklerinizi mutlaka güzel sunumlarla hazırlayıp tüketin.
Diyetiniz süresince her sabah kalktığınızda “Dün başardım, demek ki bu iş oluyor” cümlesini mutlaka tekrar edin.
Yemeklerinizi sevdiğiniz baharatlarla tatlandırın.
Su içmeyi hatırlamak için ferah bir sürahiyi ve büyük bir bardağı gün boyu göreceğiniz bir yere yerleştirin.
Diyette olduğunuz fikrini unutmak için yeni uğraşlar edinin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü

*