Ajda Pekkan’ın Güzellik Sırrı. Zayıf ve Biçimli Olmak için Ne Yapıyor?
3 Eylül 2010
zayiflama
Paylaş

Uzun zamandır Ender Saraç‘la  zayıflama, fit görünme ile ilgili çalışan kısacası kendini emanet eden Ajda Pekkan’la alakalı olarak Ender Saraç süperstar diyetini açıkladı.

Herkes yaşlanırken Ajda Pekkan’ın hala genç olması ve en önemlisi hala bu kadar enerjik olmasını Ender Saraç “Superstar Diyeti” olarak açıkladı. Ancak her bünyenin farklı olduğunu ve bu diyetlerin kişiye özel olduğunu da belirtti. Komple bir zayıflama diyeti olduğunu da ifade etti. Ender Saraç “” Bu bir paket programdır. Egzersizler, masajlar, bitkisel gıda destekleri, şifalı bitkiler içeren doğal tabletler, vitaminler, bitki ve baharat çayları karışımı… Tamamen doğal. Sentetik ve kimyasal hiçbir şey yok” diye konuştu.

zayiflama-ajdasporDr.Ender Saraç, “Süperstar Diyeti” nin temelinde bol miktarda yağsız beyaz protein (et), maden suyu ve yeşil çay olduğunu anlattı. Ajda Pekkan’ın herkesi imrendiren görüntüsüne ulaşmak için 2.5 yıldır azimle çalıştığını söyleyen Saraç, “Dikkat ederseniz, son 2 yılda fiziği ve doğal güzelliği ön plana çıktı. Aslında çok zayıflamadı . Ama vücudunu şekillendirdi, daha çok yağ yakıp kaliteli dokuları korudu ve artırdı. Özellikle göbek ve bel civarındaki yağları azalttı” dedi.

Saraç , Ajda Pekkan’ la zayıflama olayını geçtiklerini amacın kilo vermek yerine kasları doğru bir şekilde sağlamlaştırmak olduğunu vurguladı . Herkesin Ajda Pakkan’ın bacaklarında estetik var mı sorusuna ise Saraç tümüyle uygulanan sistemli çalışmanın eseri olduğunu belirtti.

Sonuç İtibari ile önemli olan zayıflamak uğruna ne olursa yapmak değil , kararlı ve sabırlı bir şekilde zayıflama programına katılmak yada yapmak. Ve zayıflama sürecinde sporu eksik etmemek.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü

*