2013 Trendleri
3 Aralık 2013
zayiflama
Paylaş

2013makyajGözlerde Renkler Uçuştu…

Renkli farlar, bu yıl da oldukça popüler. Özellikle denizin mavisi gibi tek bir ton ile tüm göz çevresini çerçeveleyerek makyaj yapılabilir.  Bu yıl biraz daha mat renkler tercih edilmeli. Zira ışıltı daha geri planda duruyor.

 

 

 

 

 

 

Örgü Modası

2013sacHerkesi saran örgü modası bu yıl da saçlarınızı şekillendirmeye devam edecek gibi duruyor.  Daha sağlıklı ve gür saçlarla yapılan örgülere sahip olmak için bakım şart.  Hem spor, hem abiye kıyafetlerle kullanıma uygun olan örgü, rahatlıkla kullanacağınız saç modelleri arasında.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vampy dudaklar
2013vampVampy dudaklar trendi bu yıl da artarak devam edecek. Yılın ilk günlerinden itibaren derin kırmızı tonlardaki dudaklar çevremizi sarmaya başladı bile. Koyu kan renginde kırmızılar, beyaz bir ten rengi ve hafif göz makyajıyla bütün ünlülerin yüzündeki imaj olma yolunda. Modayı yakından takip eden kozmetik sektörü her ton kırmızı ruju üretmeye başladı.

 

 

 

 

 

 

Kakül
2013kakulSaçlarda kakül modası bu yıl kendini gösteriyor. Yüzü çerçevelemek için en doğru seçimlerden biri olan kakül uygulamasını, bu yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kızıl, kahve veya sarı; hangi renk saçınız olursa olsun kakül kestirip kullanabilirsiniz. Uzmanlar, kakül kesiminin son derece nizami yapılması ve saç uçlarının aynı boyda düz durması konusunda uyarıyor.

 

 

 

 

 

 

Kalın kaş modası
2013kasYüzün görünümünü tamamen değiştiren kaşlar bu sene de kalın kullanılacak. Geçen yıl başlayan kalın kaş modası bu sene de aynen devam edecek. Güzel kaşlarınız varsa ve bir zamanların modasına yenilip inceltmediyseniz şanslısınız demektir. İnce kaşlar içi, kaşları kalınlaştırırken balmumu içerikli özel kaş kalemler kullanılabilir. Zayıf kaşlara bu sene elveda denildi denebilir. 

 

 

 

 

 

 

Ortadan ayırmaya devam
2013sacmodeliSaçları ortadan ayırmak bu yıl da çok moda. Yüzünüz buna uygunsa hiç düşünmeden bu model kullanılabilir. Ancak saçını ortadan ikiye ayırarak kullanmak isteyen kadınlar saç bakımı konusunda dikkatli olmalı; aksi halde pul pul kalkan, kuru bir saç derisi kötü bir görünüme neden oluyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü

*